!

Fyll i det här fältet.

Hämtar...

MENY

SÖK

Styrelsen

   

Styrelsen i Svea Fanfar

Vänd er i första hand till Bredablick Förvaltning AB med frågor som rör fastigheten och avgifter. Alla kontaktuppgifter finns  under Fastigheten https://www.sveafanfar.se/admin/?rID=1082

Styrelsen

info@sveafanfar.se

Ordförande Bengt Ragnå bengt@sveafanfar.se

Vice ordförande Birgitta Klasén birgitta@sveafanfar.se

Sekreterare Kristina Westin kristina@sveafanfar.se

Kassör Bo Bängtsson bosse@sveafanfar.se

Övriga ordinarie ledamöter:

Helena Sandberg helena@sveafanfar.se

Myr Ullhammar  myr@sveafanfar.se

Viveka Friberger viveka@sveafanfar.se 

Suppleanter:

Caroline Bertlin  caroline@sveafanfar.se 

Peder Zetterberg peder@sveafanfar.se

 

T

 

 

 

 

                                          

 

Uppdaterad 2018-06-28 av Viveka Friberger

Webbansvarig

Logga in

Glömt lösenordet?

Cookies

Sitemap

Webbversion