!

Fyll i det här fältet.

Hämtar...

MENY

SÖK

Styrelsen

   

Styrelsen i Svea Fanfar

Vänd er i första hand till Bredablick Förvaltning AB med frågor som rör fastigheten och avgifter.

Teknisk förvaltning:
https://bredablickforvaltning.se/felanmalan

Alt. växeln, vardag 08.30-16.00: 010-1775900

Ekonomisk förvaltning:

https://bredablickforvaltning.se/kontakt

Alt. växeln, vardag 08.30-16.30: 010-1775900 

Föreningens fakturaadress: 

Brf Svea Fanfar 1

FTG-nr 613

FE 754

838 74 Frösön

För besiktnings-och garantiärenden skall Veidekke kontaktas. Se  Besiktnings- och garantiärenden på hemsidan under Fastigheten.

 

Styrelsen:

Ordförande Åsa Magnusson    asa@sveafanfar.se            

Vice ordförande Peder Zetterberg  peder@sveafanfar.se

Sekreterare Bengt Ragnå   bengt@sveafanfar.se

Kassör Thomas von Scheele  thomas@sveafanfar.se

Övriga ordinarie ledamöter:

Birgitta Klasén birgitta@sveafanfar.se

Dag Sundström dag@sveafanfar.se

Myr Ullhammar  myr@sveafanfar.se

Suppleanter:

Viveka Friberger  viveka@sveafanfar.se

Caroline Bertlin   caroline@sveafanfar.se   

styrelsen@sveafanfar.se    



            

                                             

Uppdaterad 2018-03-22 av Viveka Friberger

Webbansvarig

Logga in

Glömt lösenordet?

Cookies

Sitemap

Webbversion